Wynik wyszukiwania:

O FIRMIE

MISJA

Spełnianie oczekiwań klientów pokładanych w naszej firmie oraz dbałość o ich zadowolenie niosą nam radość i satysfakcję, jednocześnie stanowiąc motywację w dążeniu do udoskonalania naszych działań i dalszego dynamicznego rozwoju.


WARTOŚCI

Klient

Klient stanowi naszą największą wartość, ponieważ to on jest naszym pracodawcą, katalizatorem naszego rozwoju i najważniejszym sędzią naszych dokonań.

Zasoby ludzkie

Bez zaangażowania czynnika ludzkiego żadne przedsiębiorstwo nie ma szans na sukces, gdyż to właśnie ludzie dostarczają organizacji swoja prace, uzdolnienia, twórczość i energię.

Perfekcyjność i rzetelność

Kompetencja, innowacyjność, prawość i uczciwość są podstawą wszystkich naszych działań, a szybkie decyzje oraz elastyczność są drogą do efektywności.

Jakość i doskonalenie się

Ciągłe doskonalenie się i dbałość o jakość są kluczem do tworzenia konkurencyjnej firmy.

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania i jakość wobec wszystkich, którzy nam zaufali: klientów, partnerów i pracowników.


HISTORIA

Firma GRim Biuro Techniczno-Handlowe dr inż. Ryszard Gładysz powstała w roku 1992. Początkowa działalność firmy polegała jedynie na świadczeniu usług w zakresie doradztwa technicznego w dziedzinie uszczelnień, jednak w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na kompleksową obsługę, rozszerzyliśmy naszą działalność również o dostawę artykułów technicznych. Naszym pierwszym partnerem handlowym została firma Merkel -jeden z wiodących producentów uszczelnień na świecie - i tej tradycji współpracy z najbardziej renomowanymi producentami artykułów technicznych jesteśmy wierni do dziś. Działając zgodnie z naszą misją i uważni na potrzeby klientów, stopniowo zwiększaliśmy naszą wiedzę techniczną i nasz asortyment o kolejne produkty. Liderzy rynku poszczególnych branż, z którymi zawarliśmy umowy handlowe, dbają o ciągły rozwój naszego potencjału i aktualizację naszej wiedzy zgodnie z najnowszymi trendami technicznymi i technologicznymi.
 

Na chwilę obecną mamy zaszczyt reprezentować wiele światowych marek, między innymi:

Pierścienie mocujące i sprężyny pierścieniowe
Kompensatory gumowe
Kompensatory tkaninowe
Sita do wirówek
Sprzęgła
Pompy i części zamienne do pomp
Pasy napędowe i sprzęgła elastyczne
Sprzęgła bezluzowe

i w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na nowe obszary działania.

Wyspecjalizowana kadra, starannie dobierany asortyment o wysokiej jakości i sprawdzeni dostawcy sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat naszej działalności daliśmy poznać się nie tylko jako rzetelny dostawca, ale również jako kompetentny doradca w zakresie optymalnego doboru artykułów technicznych. Najlepszym świadectwem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci, jest fakt, że już od lat naszymi stałymi odbiorcami są największe i najbardziej wymagające firmy, np.: Kopalnie i Elektrownie z grupy PGE, Zakłady Chemiczne „Police”, International Paper Kwidzyn, Mondi Packaging Paper Świecie, Anwil S.A., Rolls Royce, KSC, Nordzucker, Sudezucker, Pfeifer Langen itd.

Aby potwierdzić skuteczność przebiegu procesów w naszej firmie i usprawnić proces zarządzania, w roku 2001 wprowadziliśmy w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001/2000.