Wynik wyszukiwania:

Uszczelnienia ePTFE

Szczeliwo zaworowe ePTFEpak VP

Pobierz PDF
Szczeliwo zaworowe ePTFEpak VP

DANE MATERIAŁU:

Sznur uszczelniający ePTFEpak VP jest produkowany ze 100% czystego ekspandowanego PTFE w dwóch postaciach: jako standard o przekroju jednorodnym lub jako szczeliwo plecione. Dla poprawy szczelności dyfuzyjnej obie wersje ePTFEpak VP są owinięte taśmą PTFE. Dzięki swojej specjalnej budowie szczeliwo ePTFEpak VP nie ulega szczelinowemu wyciskaniu, które przy zastosowaniu innych szczeliw w wielu przypadkach powoduje duże wycieki. Sznur ePTFEpak VP charakteryzuje się bardzo małym współczynnikiem tarcia i znakomicie dopasowuje się nawet do bardzo chropowatych powierzchni.

ZASTOSOWANIE:

Jako szczeliwo do dławnic i do innych statycznych uszczelnień.

PARAMETRY:

pH:   od 0 do 14

Temperatura:   od -100°C do 270°C

Szczeliwo PTFEpak EP

Pobierz PDF
Szczeliwo PTFEpak EP

DANE MATERIAŁU:

Szczeliwo PTFEpak EP z ekstrudera jest produkowane ze 100% czystego PTFE z dodatkiem środków smarnych o wysokiej czystości, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Podczas specjalnego procesu produkcyjnego powstaje bardzo gęste szczeliwo o charakterystycznej strukturze włókien, która nadaje materiałowi wysoką wytrzymałość i znakomitą zdolność dopasowywania się do nierówności uszczelnianych dławic. Domieszka stabilnych termicznie środków smarnych o wysokiej czystości powoduje redukcję tarcia i zasadnicze polepszenie ruchu trzpienia przy jednoczesnej redukcji przecieków dyfuzyjnych.

ZASTOSOWANIE:

Szczeliwo np. do zaworów, pomp wolnoobrotowych, zasuw, mieszalników, mikserów i innych statycznych uszczelnień.

PARAMETRY:

pH:   od 0 do 14

Temperatura:   od -100°C do 120°C

Uszczelnienie ePTFE MT-SDR

Pobierz PDF
Uszczelnienie ePTFE MT-SDR

DANE MATERIAŁU:

Pierścienie ePTFE MT – SDR wykonane z czystego ekspandowanego PTFE o wielokierunkowo zorientowanej strukturze włókien z przekładką ze stali nierdzewnej są specjalnie dostosowane do pracy w warunkach wymagających szczelności i bezpieczeństwa – w zamknięciach włazów, wyczystek i otworów montażowych.

ZASTOSOWANIE:

Uszczelniane od wewnątrz pokrywy włazów, wyczystek i otworów montażowych w autoklawach, kotłach parowych i kotłach wody gorącej.

PARAMETRY:

pH:   od 0 do 14

Temperatura:   -240°C do 270°C krótkotrwale do +315°C